Традиційні XІХ сільські спортивні ігри серед збірних команд районів «Луганщина – 2019» відбулися 5 жовтня на базі Сватівського районного комунального позаміського закладу оздоровлення та відпочинку «Гончарівський». Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Кожна з команд із 12 районів складалася з 40-45 спортсменів, які змагались у різних видах спорту.

Після урочистого параду відкриття та підняття Державного Прапора учасників змагань привітала заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська. Перш за все, вона передала вітання спортсменам від голови обласної державної адміністрації – керівника обласної військово-цивільної адміністрації Віталія Комарницького.

«Сільські спортивні ігри проводяться на Луганщині вже вдев’ятнадцяте. Пишаюся, що наша область має такі славні традиції!» – сказала Катерина Безгинська.

Вона відзначила Листом подяки облдержадміністрації гравця футбольної команди «Станичник» Станично-Луганського району Сергія Артьомова, засновника приватного підприємства агрофірми «Гончарівська» Олексія Борзила, фахівця комунальної установи «Сватівський районний центр «Спорт для всіх» Леоніда Гайдидея, провідного спеціаліста Луганського обласного відділення Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України Аліну Жукову, ветерана спорту, майстра спорту СРСР з легкої атлетики Миколу Панасейка, гравця футбольної команди «Станичник» Андрія Селютіна, голову сільського фермерського господарства «Прогрес-10» Олександра Сліпця, завідувача сектору з питань охорони здоров’я, молоді та спорту Сватівської районної державної адміністрації Оксану Слободян.

Також представники спортивної спільноти Луганщини отримали грамоти управління молоді та спорту облдержадміністрації.

У змаганнях спортсмени випробовували свої сили у декількох видах спорту: гирьовий та армспорт, шахи, шашки, міні-футбол, волейбол (жінки та чоловіки), легка атлетика, настільний теніс, перетягування канату.

За результатами перемогу виборола команда Старобільського району (107.25 очок). Друге місце посіли представники Кремінщини (105.25 очок), третє – у спортсменів з Міловського району (94 очки).

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині пройшли XVIIІ Літні сільськ...

XVIIІ Літні сільські спортивні ігри серед збірних команд районів «Луганщина– 2018» пройшли 15 вересня, у смт Міл...

Детальніше
Вгору