Перший бджолярський обслуговуючий кооператив «Білмед Агро» було засновано 29 жовтня 2019 року на території Білокуракинської селищної ради. Про це повідомляє прес-служба місцевої райдержадміністрації.

До нього увійшло десять чоловік з смт Білокуракине, с. Лизине, с. Луб’янки. Всі вони взяли участь у тренінгах, на яких вивчали правові аспекти реалізації продукції бджільництва та правовими вимогами до переробки і реалізації продукції. На установчих зборах було обрано ревізійну комісію та голову кооперативу, ним став Віктор Хрипун.

В адміністрації також нагадали, що цей проєкт реалізується в рамках грантового конкурсу для ОГС Донецької та Луганської областей за напрямом «Сприяння реалізації місцевих стратегічних планів у сфері місцевого економічного розвитку» в межах діяльності Компоненту «Місцеве самоврядування та реформа з децентралізації влади» Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
В Білокуракинському районі проводиться р...

Громадську організацію «Агенція регіонального розвитку східного Донбасу» було відібрано для реалізації проекту «...

Детальніше
У Міловському районі створено громадську...

17 січня 2019 року за участю голови Міловської райдержадміністрації Артура Короля було проведено нараду з питання дотримання Закон...

Детальніше
Вгору