Заступник голови Луганської облдержадміністрації Катерина Безгинська 8 листопада взяла участь у Всеукраїнському радіодиктанті національної єдності до Дня української писемності та мови, передає прес-служба ЛОДА.

Цей захід традиційно відбувся у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля, куди завітали викладачі, студенти, держслужбовці та небайдужі містяни.

Катерина Безгинська привітала присутніх з Днем української писемності та мови: «Впродовж останніх 19 років по всій Україні та за її межами проводиться диктант на знання мови. Особисто я у Сєвєродонецьку пишу його вже вп’яте. Бажаю всім нам успіху у перевірці та поглибленні власних знань з державної мови. Переконана, що необхідність постійного навчання та вдосконалення своїх навичок є надзвичайно затребуваними у сучасному світі».

За інформацією організаторів, цьогоріч радіодиктант буде проведено у 60 країнах світу, де прозвучить українське слово. Найбільшими закордонними локаціями для випробування своїх знань, визначено у Сполучених Штатах Америки, Латвійській Республіці, Чеській Республіці та багатьох інших країнах. Участь у минулорічному диктанті взяли понад 33 тисячі осіб, з яких 311 учасників написали його бездоганно. Серед них є представники і нашої області.

Цікавою особливістю у написанні цьогорічного радіодиктанту стало впровадження слів зі змінених норм українського правопису. Це дасть змогу всім учасникам заходу перевірити свої знання із сучасного мовотворення.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
8 листопада відбудеться традиційний дикт...

Українське радіо проведе щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», що присвячена Дню українськ...

Детальніше
Луганщина долучилася до написання Всеукр...

9 листопада у День української писемності та мови представники різних професій, віку і статі зібралися в Східноукраїнському націон...

Детальніше
Сьогодні українці писатимуть 18-й диктан...

У п’ятницю, 9 листопада, з нагоди Дня української писемності та мови "Українське радіо" проведе 18-й диктант національної єд...

Детальніше
Вгору