Раніше судимий 22-річний чоловік 8 листопада 2019 року в м. Старобільську під час конвоювання до слідчого ізолятора тимчасового тримання скоїв втечу з-під варти. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Завдяки злагоджені роботі правоохоронців місцезнаходження втікача встановлено. Він переховувався у покинутому будинку у с. Співаківка Новоайдарського району. Чоловіка затримано в порядку ст. 208 КПК України.

10 листопада 2019 року правопорушнику повідомлено про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 393 КК України (втеча з-під варти, вчинена особою, яка перебуває у попередньому ув’язненні). За цей злочин передбачено покарання у вигляді позбавлення волі від 3 до 5 років.

Хід розслідування перебуває на контролі керівництва прокуратури Луганської області.

В відомстві також зазначили, що 28.10.2019 Сєвєродонецьким міським судом Луганської області вказаного громадянина засуджено до 4 років 6 місяців позбавлення волі за ч. 3 ст. 186 КК України (грабіж, вчинений повторно, за попередньою змовою групою осіб, поєднаний з проникнення у житло). На даний час вирок суду не набрав законної сили, оскільки триває строк на апеляційне оскарження (30 днів з моменту проголошення вироку).

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору