Поліція затримала довірену особу «злодія в законі - Гулі Бакинського», який планував організувати так звану «сходку» кримінальних авторитетів, де б він отримав статус «смотрящего» по Луганській області. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

За інформацією оперативників Управління карного розшуку ГУНП в Луганській області, на територію регіону прибув громадянин Азербайджану - довірена особа російського «злодія в законі» «Гулі Бакинського». За планами «злодія» його людина повинна була встановити контроль за діяльністю вагомих кримінальних авторитетів в регіоні, а «Гулі Бакинський» дистанційно б надавав йому вказівки. Для цього громадянин Азербайджану планував організувати зустріч з кримінальними елементами, так звану «сходку», де б він отримав статус «смотрящего».

Аби не дозволити кримінальним елементам впливати на криміногенну ситуацію в області, оперативники карного розшуку встановили місце знаходження довіреної особи «злодія в законі» - приватний будинок у м. Лисичанськ.

У вівторок, 10 грудня, оперативники Управління карного розшуку разом із колегами з Управління стратегічних розслідувань в Луганській області та бійцями КОРДу провели слідчо-оперативні заходи та затримали даного громадянина.

Під час санкціонованого обшуку поліцейські вилучили у нього зброю, набої та наркотичні засоби.

Чоловіка затримано у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Проводяться невідкладні слідчо-оперативні дії в рамках кримінального провадження відкритого за статтею 263 КК України. Вирішуються питання про обрання затриманому запобіжного заходу і за висновками досліджень експертами-криміналістами, вилучених наркотичних засобів, відкриття кримінального провадження за статтею 309 КК України.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору