Фахівці Троїцького міськрайонного відділу ГУ ДСНС України 16 грудня провели навчальну евакуацію у Яминській гімназії Троїцького району. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС в Луганській області.

Захід розпочався із практичного відпрацювання евакуації, як школярів, так і педагогічного персоналу навчального закладу. Після сигналу “Тривога!”, який подавався трьома короткими дзвінками, школярі в супроводі педагогів покинули приміщення навчального закладу згідно з планом евакуації та вишикувалися по класах на шкільному подвір’ї. Після проведення евакуації рятувальники провели бесіду з дітьми щодо правил пожежної та техногенної безпеки у повсякденному житті та продемонстрували як правильно користуватися вогнегасником, а кожен бажаючий зміг самостійно загасити умовну пожежу.

Увагу педагогів акцентували на основних темах, які вони можуть донести вихованцям під час класних годин, а їх батькам на шкільних зборах. Присутнім також розповіли про те, яких потрібно дотримуватися правил, зокрема, й під час виявлення підозрілих та вибухонебезпечних предметів.

Фахівці Служби порятунку наголошують, що заходи з відпрацювання планів евакуації із навчального закладу є дієвим засобом підготовки як дітей, так і педагогічних працівників до дій у разі виникнення будь-якої можливої надзвичайної ситуації в закладі освіти. Адже у разі виникнення надзвичайної ситуації дітей охоплює страх та паніка, а якщо дитина знатиме, як правильно діяти, це допоможе їй врятуватися.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору