Бійці Національної гвардії України разом із Миколайчиком 17 грудня завітали до навчальних закладів населеного пункту Тошківка та Гірського і привітали дітей із прийдешнім Днем Святого Миколая. Про це повідомляє пресслужба НГУ.

Гвардійці вручили школярам солодощі, книжки, канцелярське приладдя, одяг та інші речі, які їм зараз потрібні.

Нагадаємо, 14 грудня 2019 року із військової частини 3066 нацгвардійці-помічники Святого Миколая повезли 6 тон подарунків для дітей Слов’янська та Маріуполя в рамках акції «Гвардійська родина – тобі, Україно!».

До даної акції в цьому році долучилися військовослужбовці НГУ, навчальні заклади, благодійні фонди, представники бізнесу та громадські організації. Протягом декількох місяців вони збирали пакунки з іграшками, солодощами, книжками українських видавництв, канцелярським приладдям та засобами особистої гігієни.

Військовослужбовці продовжать свою подорож до дітей і протягом тижня відвідуватимуть соціальні та навчально-виховні заклади східної частини України.

Довідково: «Гвардійська родина,  – тобі Україно!» - це благодійна акція українських військових, які з 2017 року спільними зусиллями з небайдужим населенням України та Латвійської Республіки піклуються про людей прифронтових територій. За цей час людям, які проживають на території Операції Об’єднаних сил нацгвардійці доставили 25 тон гуманітарних вантажів. Щорічна акція проводиться до Дня Святого Миколая, а також новорічних і різдвяних свят. Гуманітарно-благодійна місія акцентована на дітей, що навчаються (виховуються) у соціальних та навчально-виховних закладах Луганської і Донецької областей.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Сергій Гайдай привітав дітлахів соціальн...

До Дня Святого Миколая 19 грудня голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної ...

Детальніше
Вгору