Після набуття чинності постанови Кабінету Міністрів України щодо заборони грального бізнесу на території держави співробітники ГУНП, Управління стратегічних розслідувань, слідчих підрозділів, патрульної поліції спільно з працівниками фіскальної служби, прокуратури та СБУ в ніч з 19 на 20 грудня провели масштабні відпрацювання усіх гральних закладів та інтерактивних клубів, які функціонували на території Луганщини. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Луганської області.

За результатами відпрацювання до ЄРДР були внесені відомості про нелегальну діяльність чотирьох гральних закладів, по яким були розпочаті кримінальні провадження. В рамках кримінальних проваджень в ході проведення санкціонованих обшуків з нелегальних закладів правоохоронцями було вилучено 41 одиниця комп’ютерної техніки.

На даний час створено постійно діючі мобільні групи до складу яких входять слідчі, оперативники УСР та представники інших підрозділів, які цілодобово будуть виявляти та документувати факти здійснення незаконного грального бізнесу.

Поліція Луганщини звертається до громадян з проханням повідомляти за телефонами 102, 0953679010 інформацію щодо роботи підпільних гральних закладів.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині правоохоронці викрили ще од...

Співробітники Управлінь карного розшуку, стратегічних розслідувань, СБУ, прокуратури та Лисичанського відділу поліції, реалізуючи ...

Детальніше
Вгору