Урочисте відкриття дитячого будинку сімейного типу відбулося 24 грудня в місті Золоте Попаснянського району. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

У заході взяла участь заступник голови ЛОДА Катерина Безгинська.

Двоповерховий будинок придбано за кошти субвенції з державного бюджету для родини, яка вже виховує чотирьох дітей-сиріт та має бажання надати родинний затишок ще щонайменше 6 дітям, позбавленим батьківського піклування.

Для створення необхідних умов у будинку проведено ряд робіт з ремонту та облаштування.

Там буде жити родина Світлани та Юрія Печених – батьків-вихователів дитячого будинку сімейного типу. Вже десять років поспіль вони виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Юрій та Світлана Печені мали трьох власних неповнолітніх дітей, але вирішили дбати про інших.

У червні 2009 року вони створили прийомну родину та взяли на виховання трьох дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківської опіки.

У жовтні 2018 року на базі прийомної сім’ї Печених було створено дитячий будинок сімейного типу.

Катерина Безгинська привітала родину Печених з цією чудовою подією, висловила подружжю щиру подяку за гідну громадянську позицію.

В урочистостях також узяли участь начальник служби у справах дітей облдержадміністрації Раїса Родіна та керівник військово-цивільної адміністрації м. Золоте та с. Катеринівка Олексій Бабченко.

Нагадаємо, що на Луганщині функціонує 21 дитячий будинок сімейного типу, де виховується 147 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
В Лисичанську створено ще один дитячий б...

Рішення про створення дитячого будинку сімейного типу сім’ї Гюрджян було ухвалено 4 червня під час чергового засідання викон...

Детальніше
Вгору