Обласний шаховий бліц-турнір «Спілкуємося разом» відбувся 22 грудня у Лисичанській центральній бібліотеці на базі шахового клубу «Шах і Мат». Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

Змагання було присвячено прийдешнім різдвяним святам.

Долучились до турніру понад 30 учасників з міст Лисичанськ, Сєвєрдонецьк, Кремінна та смт. Троїцьке.

Серед гравців були шахісти різного віку – від школярів до пенсіонерів, та різної кваліфікації: Майстер ФІДЕ, кандидати у майстри спорту України, шахісти-розрядники та шахісти-любителі.

За результатами боротьби І місце виборов КМС Олександр Бондаренко (м. Лисичанськ); ІІ місце – шахіст першого розряду Олег Єрофєєв (м. Лисичанськ); ІІІ місце – КМС Сергій Худолей (м. Лисичанськ).

Крім цього, почесними грамотами КЗ «Лисичанська централізована бібліотечна система» та призами шахового клубу «Шах і Мат» були відзначені: Молла Микита (м.Сєвєродонецьк) – І місце серед дітей; Боровой Артем (смт. Троїцьке) – ІІ місце серед дітей; Яценко Володимир (смт. Троїцьке) – ІІІ місце серед дітей; Коломієць Марія (м. Сєвєродонецьк) – найкращий результат серед дівчат.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
У Білокуракиному відбувся обласний турні...

Обласний турнір з шахів, присвячений Дню Соборності України, відбувся 25 січня у смт Білокуракине. Про це повідомили в Управлінні ...

Детальніше
Вгору