Прокуратура Луганської області спільно з ГУ ДФС у Луганській області, ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях у рамках кримінальних проваджень за ч. 1 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання з метою збуту, збут та транспортування підакцизних товарів) припинили діяльність трьох нелегальних точок роздрібної торгівлі паливно-мастильними матеріалами, ввезеними з території Російської Федерації. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

За матеріалами слідства, пальне реалізовувалося у складських приміщеннях, облаштованих у приватних домогосподарствах в Марківському та Старобільському районах. Ділки збували продукцію сумнівної якості населенню у роздріб за готівку. Щотижневий обсяг продажу контрабандного товару сягав 15 тонн.

Під час обшуків правоохоронці вилучили понад 2 тонни паливно-мастильних матеріалів сумнівної якості без передбачених законодавством сертифікатів та документів, а також ємності для зберігання продукції.

Учасників оборудки встановлено. Вирішується питання щодо повідомлення їм про підозру за ч. 1 ст. 204 КК України.

Наразі проводяться необхідні слідчі дії. Призначено ряд судових експертиз.

Процесуальне керівництво у вказаних кримінальних провадженнях здійснюється прокуратурою Луганської області.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині правоохоронці виявили підзе...

Спільною міжвідомчою групою з числа представників Держприкордонслужби у взаємодії з співробітниками СБУ, ДФС на Луганщині було вия...

Детальніше
Вгору