Чемпіонат України серед вікових груп "А" і "В" зі стрибків у воду відбувся з 3 по 8 лютого у столичному Центрі Спорту "ЛІКО". Про це повідомили в Управлінні молоді та спорту Луганської облдержадміністрації.

До змагань долучились спортсмени Луганщини, які за результатами всеукраїнської першості вибороли низку нагород.

Так, Владислав Клімко став другим на трампліні 1 м, другим на трампліні 3 м (синхрон) третім на вишці та третім на трампліні 3 м.

Данило Аванесов посів І місце на вишці, І місце на вишці (синхрон), а Софія Есман стала бронзовою призеркою на вишці (синхрон).

Антонів Антон став срібним призером на трампліні 1 м.

У командному заліку спортсмени Луганської області зайняли 4 загальнокомандне місце.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Україна посіла друге місце в командному ...

В Києві завершилися змагання чемпіонату Європи зі стрибків у воду. Із сімома нагородами збірна України посіла друге командне місце...

Детальніше
Луганські спортсмени завоювали третє заг...

Відкритий Кубок України зі стрибків у воду серед вікових груп «А» і «В» проходив з 18 по 23 березня у Києв...