Експертом при Департаменті охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації за напрямом «Інфекційні хвороби» 12 лютого, у місті Рубіжне організовано та проведено навчальний тренінг на тему: «Коронавірусні інфекції. Організація та проведення протиепідемічних заходів при виявленні хворого, який відповідає визначенню випадку 2019-nCoV», передає пресслужба Департаменту.

Участь у роботі тренінгу взяли лікарі-інфекціоністи, лікарі-дитячі інфекціоністи, лікарі станцій невідкладної допомоги, лікарі-епідеміологи, педіатри та сімейні лікарі обласних, міських і районних лікувально-профілактичних закладів Луганської області – близько 60 чоловік, які розглянули питання та виклики сучасної медицини, отримали теоритичний та практичний досвід.

На тренінгу були розглянуті актуальні питання:

- Епідситуація у світі щодо спалаху 2019-nCoV.
- Клініка, епідеміологія та діагностика інфекції, викликаної 2019-nCoV.
- Алгоритм дій лікаря при виявленні особи, яка відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.
- Клінічне ведення пацієнтів, що відповідають визначенню випадку 2019-nCoV.
- Організація роботи інфекційного відділення при госпіталізації хворого з підозрою на захворювання 2019-nCoV.
- Профілактика інфекцій та інфекційний контроль під час надання медичної допомоги пацієнту, який відповідає визначенню випадку 2019-nCoV.

На базі інфекційного відділення Рубіжанської лікарні була створена симуляційна ситуація щодо госпіталізації хворого на 2019-nCoV, надання йому медичної допомоги, розгортання госпітальної бази, дій медперсоналу та організації протиепідемічних заходів.

Також на тренінгу були відпрацьовані практичні навички: Застосування засобів індивідуального захисту. Відбір, зберігання та транспортування зразків матеріалів від осіб з підозрою на 2019-nCoV.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
В Україні не зафіксовано жодного лаборат...

Станом на 21 лютого 2020 року у світі зареєстровано 76 723 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 2 247- летальні. Оду...

Детальніше
Для медсестер лікарень Луганщини провели...

Експертом при Департаменті охорони здоров’я Луганської облдержадміністрації за напрямом «Інфекційні хвороби», за...

Детальніше
Лікувальні заклади Луганщини забезпечуют...

Для недопущення занесення і поширення на території України випадків захворювання коронавірусом постановою Уряду створено штаб на ч...

Детальніше
МОЗ наголошує: немає жодного підтверджен...

Державна установа «Київський міський лабораторний центр МОЗ України» повідомила про виявлення 1 випадку коронавір...

Детальніше
Вгору