Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Біловодській районній державній адміністрації було проведено 5 лютого. Про це повідомляє пресслужба місцевої райдержадміністрації.

Засідання комісії відбулось з питання оголошення неблагополучними по сказу тварин територію смт. Біловодськ Біловодської селищної ради і оточуючу територію, на яку можлива міграція диких тварин, прилеглі до цього округу угіддя, пасовища, лісові і польові масиви, урочища.

Комісія вирішила:

- Оголосити неблагополучними по сказу тварин територію смт. Біловодськ Біловодської селищної ради і оточуючу територію, на яку можлива міграція диких тварин, прилеглі до цього округу угіддя, пасовища, лісові і польові масиви, урочища.
- Затвердити план організаційно-господарських та спеціальних ветеринарно-санітарних заходів щодо оздоровлення неблагополучного пункту по сказу і забезпечити виконання плану. 

За підсумками засідання комісії рішення доведене до виконавців.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
На фермі великої рогатої худоби в Білово...

Засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії з питання оголошення неблагополучним пунктом ферми по утриманню великої...

Детальніше
В Міловому зафіксовано сказ тварин...

Мілове оголошено неблагополучним населеним пунктом щодо сказу тварин. Про це повідомляє прес-служба Міловської райдержадміністраці...

Детальніше
Вгору