Розпочався новий будівельний сезон на дорогах державного значення в Луганській області. Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних доріг у Луганській області.

Так, 1 березня 2020 року розпочалися роботи з фрезерування на дорозі Н-26, ділянка км 148+000 – 158+000. Ця ділянка дороги Н-26 знаходиться між населеними пунктами Сватове – Містки.

Очільник Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер повідомив що 1 березня 2020 року Луганщина офіційно долучилася до масштабної кампанії з відбудови дорожньої інфраструктури України.

"Цьогоріч ми маємо рекордно ранній старт початку робіт. Йдеться не тільки про те, що наразі маємо сприятливі погодні умови для дорожніх робіт, це також зумовлено великим обсягом проведених підготовчих робіт, розробленої проєктної документації, проведених торгів, залученням підрядників. У нас дуже амбітні та серйозні плани, але головне – якість проведення робіт по всій Луганській області. У цьому ми знаходимо повне порозуміння з керівництвом Луганщини. Дорога Н-26 – одна з головних транспортних магістралей Луганщини. Невдовзі розпочнуться роботи на інших автодорогах. Варто зауважити особистий контроль та допомогу дорожникам з боку очільника Луганщини Сергія Гайдая», - підкреслив Павло Цубер.

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай ознайомився з початком будівельного сезону у Сватівському районі на дорозі Н-26.

«Як ми і домовлялися з Президентом, з 1 березня розпочали велику розбудову дорожньої галузі. Дуже хвилювалися з приводу погоди, але, Слава Богу, дуже-дуже погода допомагає. Тут задіяна потужна техніка, роботи розпочалися! Але хочу наголосити, що однією з головних причин руйнування доріг є великовагові фури, які часто перевищують всі норми тоннажу. Нам дуже важливо, що на кожній дорозі стояли вагові комплекси, які будуть заміряти навантаження фур», сказав Сергій Гайдай.

За його словами, цьогоріч у планах, які безсумнівно має виконати Луганщина – будівництво дороги на Станицю Луганську (близько 130 км). Влітку це буде класна, якісна дорога.

«Роботи розпочаті на дорогах державного значення – це зона відповідальності Укравтодору, у нас є повна співпраця зі Службою автомобільних доріг у Луганській області, з Головою Укравтодору Олександром Кубраковим. Сподіваюсь, що будемо продовжувати так співпрацювати і ремонтувати надалі. Щодо доріг обласних, доріг місцевого значення – у нас пріоритетних 14 напрямків. І це вже моя зона відповідальності, зробимо цього року. Гроші для цього є. У нас на це заплановано – 660 мільйонів гривень, 15-20 відсотків залишимо для зимового експлуатаційного утримання, решта – на ремонті у цьому сезоні. До кінця березня завершуємо всю проектно-кошторисну документацію, і приступаємо до робіт. Щодо доріг комунальних – це виключно зона відповідальності місцевої влади – керівників ОТГ, голів міст, голів територій. Якщо добрий господарник він завчасно планує і свої бюджети, і свої ремонти. Ми, звісно допоможемо, але виключно у рамках чинного законодавства», - наголошує Сергій Гайдай.

Роботи на дорозі Н-26, напрямок Сватове – Містки були розпочаті на окремих ділянках у 2019 році, з самого початку роботи були розраховані на два роки.

Роботи з поточного середнього ремонту виконує ТОВ «БК ЄВРОДОР» (місто Дніпро).

Директор ТОВ «БК ЄВРОДОР» Юрій Картамишев повідомив, що зараз на ділянці км 148 + 000 – км 158 + 000 виконуються роботи з фрезерування дорожнього покриття, планування узбіч. Наступні роботи будуть з влаштування з регенераційного шару покриття, - потім два шари асфальтобетону. Фахівці-дорожники пояснюють, що використовують метод так званої регенерації. Це органо-мінеральна суміш з відфрезерованого матеріалу, приготованого методом холодного ресайклінгу на місці, з додаванням щебенево-піщаної суміші та в’яжучих матеріалів, бітумна емульсія та цемент.

«Фактично, йдеться про капітальний ремонт, це буде нова дорога. Зараз тут працює потужна техніка - 8 самоскидів, дві дорожні фрези (півтора та двометрова фреза - Wirtgen (Німеччина). Роботи з фрезерування плануємо закінчити за п’ять днів, після цього розпочнемо роботу з влаштування нижнього шару – цьому сприяють погодні умови. Влаштування шарів асфальтобетону відбудеться після того, як середньодобова температура буде вище 10 градусів. Тобто, ми дотримуємося всіх технологічних норм», - зазначив Юрій Картамишев (ТОВ «БК ЄВРОДОР»).

Представник підрядника ТОВ «БК ЄВРОДОР», начальник проведення робіт на ділянці Андрій Гончаров повідомив, що після холодного фрезерування, після, укладання укріплюючого шару поверх нього укладається нижній вирівнюючий шар крупнозернистого асфальтобетону – 10 см, а потім буде – верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20) висотою 5 см. Дорожники сподіваються, що за сприятливих умов, нижній вирівнюючий шар буде покладено до 30 березня.

Варто зазначити, що під час проведення робіт дорога не перекрита, роботи ведуться по одній стороні.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
У прифронтовому Новотошківському військо...

Військовослужбовці ОТУ «Північ» відгукнулися на заяву щодо допомоги у ямковому ремонті ділянки дороги Лисичанськ-Новот...

Детальніше
Відремонтувати ділянку дороги від Новоай...

ТОВ «Автомагістраль-Південь» у рамках проекту «Велике будівництво», ініційованого Президентом України Воло...

Детальніше
САД: Луганщина може розраховувати на збі...

Завдяки підтримці керівництва Укравтодору Луганщина може сподіватися на збільшення фінансування відбудови дорожньої галузі. Про це...

Детальніше
У 18 будинках Сєвєродонецька відключать ...

4 травня у Сєвєродонецьку буде відключено водопостачання 18 житлових будинків кварталу 54. Про це йдеться в повідомленні на сторін...

Детальніше
«Велике будівництво»: на Луганщині підря...

В Луганській області у рамках проекту «Велике будівництво» триває ремонт дороги Станиця Луганська-Сєвєродонецьк. ...

Детальніше
В Сєвєродонецьку обмежили рух транспорту...

Рух автотранспорту обмежено в Сєвєродонецьку на ділянці перехрестя проспекту Хіміків та вулиці Менделєєва з 27 квітня. Про це сказ...

Детальніше
«Велике будівництво»: у Щасті розпочався...

23 квітня у межах міста Щастя Новоайдарського району розпочалися підготовчі роботи з поточного середнього ремонту шляху сполучення...

Детальніше
«Велике будівництво»: розпочався ремонт ...

15 квітня стартували ремонтні роботи на дорозі Т-13-06 Сєвєродонецьк-Новоайдар. Про це повідомляє пресслужба Служби автомобільних ...

Детальніше
«Велике будівництво»: Сергій Гайдай проі...

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай у рам...

Детальніше
Патрульні Луганщини розпочали проведення...

Патрульні відділу безпеки дорожнього руху спільно з інспекторами сектору розшуку та опрацювання матеріалів ДТП розпочали проведенн...

Детальніше
Вгору