Нещодавно Міловська РДА ухвалила рішення щодо створення дитячого будинку сімейного типу, куди на виховання та спільне проживання буде влаштовано дітей, позбавлених батьківського піклування. Це третій дитячий будинок сімейного типу у Міловському районі: такі будинки для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, – у Міловому та два у Великоцьку. Загалом це 23 дитячий будинок сімейного типу, який відкрито на Луганщині. Про це повідомляє пресслужба Луганської облдержадміністрації.

Батьками-вихователями новоствореного дитячого будинку сімейного типу є подружжя Володимира та Лариси Гаврилюків.

У січні 2018 року вони прийняли рішення стати прийомними батьками для трьох неповнолітніх дітлахів з однієї родинної групи.

Розуміючи негаразди, з якими стикаються обездолені діти підліткового віку, родина Гаврилюк вирішила взяти на виховання в свою сім`ю ще двох дітей, які залишились без батьківського піклування.

Чотирнадцятирічний хлопчик Іван та його тринадцятирічна сестра Марія зі Старобільського району знайшли сімейний затишок та тепло в дитячому будинку сімейного типу Міловського району.

Зараз подружжя Гаврилюк є батьками-вихователями для 5 дітей, позбавлених батьківського піклування.

Впродовж останніх 5 років в області створено 13 дитячих будинків сімейного типу, 36 прийомних сімей, до дитячих будинків сімейного типу та прийомних сімей влаштовано 178 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору