Для молодих хірургів, випускників військової медичної академії, провели спільну планову операцію цивільного та військового судинних хірургів. Планова операція вперше відбулася у воєнному госпіталі у Сєвєродонецьку, передає пресслужба Луганської облдержадміністрації.

«Співпраця судинних хірургів вже триває декілька років, але планова операція – вперше. У подальшому заплановано створити робочі прикомандирування військових лікарів-хірургів на базі Сєвєродонецької міської клінічної лікарні, або обласної лікарні, де вони зможуть отримати певний досвід», – зазначив командир військової частини А 0206, полковник медичної служби Андрій Телепанко.

«Нам цивільні лікарі завжди допомагають при будь-якому оперативному втручанні. Тому ми вирішили цю працю розвивати та залучати цивільних вузьких спеціалістів для виконання планових оперативних втручань», – розповів начальник хірургічного відділення, старший лейтенант медичної служби Олег Котик.

У госпіталі зараз знаходяться молоді хірурги, випускники військової медичної академії. «Такий досвід стане для них корисним, вони будуть вдосконалювати своє уміння», – вважає Олег Котик.

Він подякував судинному хірургу обласної лікарні Артему Губченко за багаторічну співпрацю та допомогу військовим.

Операцію з видалення вен на правої нозі провели військовому, який довгий час відчував сильний дискомфорт та біль. Операція тривала близько двох годин. Потім триватиме реабілітація, але зазвичай вона проходить швидко та без ускладнень.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору