15-16 жовтня у м. Лисичанськ, у рамках операції Об’єднаних сил, відбудуться планові навчання з протидії диверсійним та терористичним загрозам за участю регіональних суб’єктів боротьби з тероризмом. Про це повідомляє прес-служба 3 управління ГУ СБ України в Донецькій та Луганській областях.

Тренування будуть проводитись в умовах, максимально наближених до реальних. Тому Служба безпеки України закликає жителів Лисичаська з розумінням поставитись до можливих незручностей, зберігати спокій та дотримуватись правил особистої безпеки.

«Просимо громадян, за необхідності пересування містом, мати при собі документи, що посвідчують особу (паспорт, посвідчення водія, довідку про навчання тощо). У разі виявлення підозрілих предметів або отримання інформації про протиправні дії невідомих осіб, їх причетність до ДРГ або терористичних підрозділів бойовиків, негайно повідомляйте на адресу чергової служби: 3 управління (з дислокацією в м. Сєвєродонецьк) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, тел.: (06452) 6-81-10; (06452) 4-42-81, 095-896-77-29; Лисичанський відділ поліції ГУ НП України в Луганській області, тел.: 102, 050-662-92-33», - сказано в повідомленні.

В СБУ також зазначили, що всі дії відбуваються у рамках чинного законодавства.

Друкувати
© За матеріалами Луганщина.ua
Новости по теме
Вгору