За матеріалами слідства СБУ засуджено двох командирів підрозділів незаконних збройних формувань так званої «лнр», які разом із регулярними російсько-фашистськими військами намагалися захопити територію Луганської області. 
Обидва засуджені є мешканцями тимчасово окупованої частини Луганщини. «Військову кар’єру» у сформованих росією угрупованнях почали у 2015 році у якості стрілків. У складі НЗФ «4 ОМБр 2 АК народної міліції лнр» один дослужився до командира роти, другий – до командира відділення. До початку широкомасштабного вторгнення обидва брали участь у боєзіткненнях із ЗСУ поблизу лінії розмежування.
Злочинців захопили у полон українські військовослужбовці у березні 2022 року, під час невдалого наступу ворожих військ на Сєвєродонецьк.
Досудовим розслідуванням доведено вчинення правопорушниками посягання на територіальну цілісність і недоторканість України та участь у незаконних збройних формуваннях (ч.2 ст.110 та ч. 2 ст.260 Кримінального кодексу України).
Їх засуджено до 8 та 10 років позбавлення волі.
Сторона захисту має право оскаржити вирок суду в апеляційному порядку протягом 30 днів з моменту його проголошення, повідомляє Управління ГУ СБУ в Луганській та Донецькій областях.
Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх