Рекрутингові компанії рф зараз масово шукають «добровольців» для армії. Не вимагають ані фізичної підготовки, ані воєнного фаху. Зате пропонують непогані зарплати на «відновленні» окупованих територій на сході України – розбирати руїни будівель, які знищила російська армія, чи вантажити гуманітарну допомогу.
Про це слідчим СБУ розповів полонений загарбник, який приїхав за контрактом нібито у якості «різноробочого».
 
Але, за його словами, вибір у таких контрактників невеликий: послужити «гарматним м’ясом» у складі незаконних збройних формувань «ЛНР/ДНР» або бути розстріляними за відмову.
Зокрема, цей уродженець удмуртії підписав контракт із зс рф на 2 місяці через фінансові труднощі.
На розчистці території школи він працював лише перший тиждень. А потім разом із іншими 32 «колегами» його відправили в Золоте у підпорядкування терористичного угрупування так званої «ЛНР».
Як зізнається полонений, решта «добровольців» відмовилися: «В первый же день, как мы сюда приехали, нас отказалось 82 человека, потом на следующий день сколько – не знаю. Очень много отказников».
У тих, хто виконав наказ, усе склалося не найкращим чином: «С этих 32 человек: 7 попало в плен, 6 ушло обратно, остальные 200-ые. Я сам получил ранение».
Зрештою, кудись повтікали навіть російські командири: «Нае#ывает наших пацанов командование. Задачи не поставили, все куда-то делись… Непонятно, кто куда, попрятались. У нас вообще оставался один взводный. В пунктах сборов было много начальства, а когда сюда подъехали, остался один взводный».
Наразі з цим полоненим продовжують працювати слідчі та контррозвідники СБУ.
Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх