За процесуального керівництва прокурорів Луганської обласної прокуратури зареєстровано два кримінальні провадження за фактами колабораційної діяльності (ст. 111-1 КК України).

Встановлено, що 11 та 12 червня 2022 року з нагоди святкування «Дня держави-агресорки» троє мешканців Сватівщини та восьмеро старобільчан взяли участь у проведенні автопробігу в смт Троїцьке та мітингу політичного характеру у Старобільську Луганської області, організованих окупаційною адміністрацією рф.

У ході «урочистостей» фігуранти активно підтримували країну-агресора та її окупаційну владу, публічно закликали до порушення територіальної цілісності України та приєднання окупованих територій до складу рф.

Досудове розслідування у кримінальних провадженнях доручено слідчим 3 управління (з дислокацією у м. Сєвєродонецьк) ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях.

Наразі у кримінальних провадженнях вживаються всі можливі та належні заходи для встановлення обставин події та причетних осіб, інформує Пресслужба Луганської обласної прокуратури.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх