СБУ підозрює у колаборантській діяльності мешканця тимчасово окупованого Первомайська на Луганщині, який добровільно погодився на пропозицію російських загарбників та очолив «адміністрацію Попаснянського району» так званої «ЛНР».

Задокументовано, що раніше протягом кількох років він служив окупаційному режиму у якості «голови адміністрації» окупованого Первомайська. Після того, як путінська орда зайняла територію фактично зруйнованої Попасної й навколишніх населених пунктів, рашисти доручили посаду місцевого «гауляйтера» цьому колаборанту із стажем.

Очевидно, що знайти на цю роль зрадника із місцевих мешканців для них виявилося складно.

До речі, з 2015 року правопорушник перебуває у розшуку за підозрою в участі у діяльності терористичної організації (за ч. 1 ст.258-3 Кримінального кодексу України).

Також слідчі СБ України задокументували колаборантську діяльність та повідомили про підозру мешканці Троїцького, яка на пропозицію російських окупантів добровільно зайняла посаду начальника «Привільського відділу життєзабезпечення Троїцького району» так зв. ЛНР».

Рашистським посіпакам доведеться відповідати перед законом за ч. 5 ст. 111-1 КК України.

За добровільне зайняття громадянином України посади, пов’язаної з виконанням організаційно-розпорядчих або адміністративно-господарських функцій, у незаконних органах влади, створених на тимчасово окупованій території, передбачається до 10 років ув’язнення з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю протягом 15 років.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх