На тимчасово захоплених територіях Луганщини російські загарбники стикаються з дефіцитом кадрів. Для призначення на керівні посади в окупаційних «органах влади» їм не вистачає колаборантів і зрадників з досвідом та достатнім рівнем освіти. Окупантам доводиться пропонувати начальницькі крісла випадковим людям із сумнівною репутацією.

Про це свідчать дані, отримані СБУ у ході розслідування їхньої діяльності у кримінальних провадженнях за фактами колаборації.

Так, посаду очільниці «Старобільського відділу державної інспекції державного комітету податків та зборів лнр» добровільно отримала колишня працівниця місцевого пенсійного фонду.

Приватний підприємець із Старобільська погодився на «посаду» заступника голови так званої «адміністрації Біловодського району ЛНР».

«Заступниками голів адміністрацій лнр» у Сватівському та Троїцькому районах також добровільно стали місцеві бізнесмени.

Можливо, служба окупантам і дозволить їм деякий час зберегти свої статки. Але далі неминуче доведеться відповідати перед законом за колаборантську діяльність.

Слідчі СБУ повідомили цим особам про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ст. 111-1 Кримінального кодексу України. Невдовзі правопорушників буде оголошено у розшук.

Триває досудове розслідування за процесуального керівництва Луганської обласної прокуратури.

За підтримки мешканців тимчасово окупованих територій Луганської області Служба безпеки України продовжує збирати доказову базу щодо колаборантів, які в умовах воєнного часу перейшли на бік ворога і допомагають рашистам встановлювати на українській землі окупаційний «порядок».

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх