Такі дані озвучені під час онлайн-наради Департаменту освіти і науки Луганської обласної військової адміністрації з керівниками органів управління освітою територіальних громад регіону.

Зазначено, що наразі в області внаслідок збройної агресії рф пошкоджено 50 закладів дошкільної освіти (з них чотири зруйновано повністю), 83 заклади загальної середньої освіти (6 зруйновано), 6 закладів позашкільної освіти (1 зруйновано), 14 закладів професійної освіти (2 зруйновано), 4 заклади фахової передвищої освіти (3 зруйновано), 2 заклади вищої освіти.

Крім того, майже 500 закладів освіти регіону всіх форм власності потребують капітальних ремонтів та облаштування захисних споруд цивільного захисту.

Директор Департаменту освіти і науки Юрій Стецюк підкреслив, що в умовах надзвичайно складної безпекової ситуації на Луганщині у новому навчальному році освітній процес в закладах загальної середньої освіти має бути організований у найбільш безпечній для учасників освітнього процесу формі.

«Маємо розуміти, скільки шкіл області спроможні забезпечити освітній процес за дистанційною формою, яка ситуація із кадровим забезпеченням, який контингент учнів матимемо на початок нового навчального року», - звернувся він до керівників органів управління освітою.

 

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх