Про підсумки вступної кампанії 2018 року для абітурієнтів зі Сходу України та можливості вступу у 2019 році йшлося сьогодні, 29 листопада, на брифінгу для ЗМІ в Луганській облдержадміністрації, повідомляє прес-служба відомства.

Вже три роки поспіль абітурієнти з тимчасово непідконтрольних українській владі територій та ті, що проживають вздовж «лінії розмежування», можуть вступити до українських вишів за спрощеною процедурою через освітні центри «Донбас-Україна» та «Крим-Україна».

Заступник голови Луганської ОДА Ольга Лішик висловила подяку Міністерству освіти і науки України, громадській організації «Фонд «Відкрита політика» та іншим партнерам за те, що молодь має змогу вступити за спрощеною процедурою до українських вишів.

«Наша співпраця має дуже гідні результати. Але головне, що діти з тимчасово окупованих територій вступають до закладів вищої освіти і продовжують навчання на підконтрольній українській владі території, де вони отримають бажану професію і відповідний диплом державного зразка», – наголосила вона.

У 2018 році через освітні центри «Донбас-Україна» на бюджетну форму навчання до українських вишів вступили 1142 абітурієнти зі Сходу країни.

Освітні центри «Донбас-Україна» працюють на базі закладів вищої освіти у п’ятьох містах Луганщини: у Кремінній, Лисичанську, Рубіжному, Старобільську, Сєвєродонецьку.

До вишів області зараховано 621 особу. Слід відзначити, що серед найпопулярніших вищих навчальних закладів для абітурієнтів зі Сходу України два з Луганщини – Луганський національний університет імені Тараса Шевченка та Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
На кого і де хочуть вчитися вступники – ...

Найбільша категорія вступників – на бакалавра та магістра на основі 11-ти класів на денну форму навчання – подали до в...

Подробнее
На сайті МОН розміщено текстову та відео...

21 червня на сайті Міністерства освіти і науки України розміщено текстову та відеоінструкцію щодо роботи з еле...

Подробнее
Без ЗНО, паспорта та атестата. Для вступ...

Освітні центри (ОЦ) «Крим-Україна» та «Донбас-Україна» почали роботу 3 червня 2019 року по всій Україні й ...

Подробнее
Майбутні вчителі та лікарі, що працювати...

Цьогоріч вступники, які мають бажання працювати в сільській місцевості, вперше зможуть скористатися правом першочергового зарахува...

Подробнее
Наверх