Не дивлячись на домовленості про розведення армійських сил у Станиці Луганській, всі правоохоронці системи МВС продовжують нести службу в цьому місті та пильнувати порядок. Крім того, посилено окремі підрозділи. Про це заявив заступник міністра внутрішніх справ Вадим Троян під час робочої поїздки до Станиці Луганської, передає прес-служба МВС.

«Я наголошую, що Станиця Луганська – це українське місто. Незважаючи на відведення військових, поліція, прикордонники, нацгвардійці та фахівці ДСНС несуть службу в посиленому варіанті. Ми посилили поліцейські патрулі додатковими 56 поліцейськими, а також прикордонні наряди на КПВВ», - наголосив Вадим Троян. 

Він зазначив, що Станиця Луганська - це стратегічне місто, яке знаходиться в безпосередній близькості від окупованого Луганська, а значить на правоохоронців покладається відповідальна місія – охороняти та обороняти українців. 

«Батальйон поліції «Луганськ 1», нацгвардійці та прикордонники опинилися на передній лінії. Ми повністю покладаємось на них, оскільки саме вони повинні забезпечити порядок у звільнених українських містах», - заявив він. 

Заступник міністра підкреслив, що в Станиці Луганській продовжують працювати сапери ДСНС, які прикладають максимум зусиль для очищення цієї території.

«Війна на сході поставила перед нашими саперами нові виклики. Тільки за попередніми підрахунками на розмінування всієї враженої території Донбасу знадобляться десятки років. Але наші фахівці щодня знешкоджують небезпечні знахідки», - зазначив Вадим Троян.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
В Луганській області вшанували ветеранів...

18 грудня, напередодні свята - Дня вшанування пенсіонерів та ветеранів МВС України та Національної поліції, в актовій залі Головно...

Подробнее
На Луганщині роботу сервісних центрів пе...

Проект «Таємний клієнт» стартував в усіх сервісних центрах нового зразка Міністерства внутрішніх справ Украї...

Подробнее
В Україні запустили Єдину систему авіабе...

В Україну 21 грудня прибули перші два вертольоти Airbus Н225 Super Puma в рамках Єдиної системи авіаційної безпеки та цивільного з...

Подробнее
В Луганській області оновлено всі сервіс...

Сьогодні в м. Сватове було презентовано останній, оновлений сервісний центр Міністерства внутрішніх справ в Луганській області. Пр...

Подробнее
Наверх