Урочистості до Дня шахтаря відбулися в приміщенні Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу. Про це повідомляє прес-служба Луганської облдержадміністрації.

У заході взяв участь голова обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький.

«Ви – люди, чиїми руками твориться енергетична незалежність держави. А це питання є особливо актуальним у нашій області. Перебуваючи на енергетичному острові, ми розуміємо важливість вугільної галузі. Шахтарська праця – одна з найнебезпечніших. Вірю, що кращі часи попереду – країну та рідну область повинні розвивати та відбудувати ми та наші діти», – сказав очільник області, вітаючи шахтарів.

Він зауважив, що шахтарська праця вважається еталоном особливої відповідальності, а також висловив подяку за збереження традицій та відродження вугільної галузі.

Віталій Комарницький за високі професійні досягнення, особистий внесок в розвиток вугільної галузі регіону, зразкове виконання службових обов’язків почесною відзнакою «За розвиток регіону» нагородив начальника відокремленого підрозділу «Спеціалізоване управління» ДП «Первомайськвугілля» Олексія Шабрацького. Почесну грамоту обласної держадміністрації отримав електромеханік відокремленого підрозділу «Шахтобудівельне управління» акціонерного товариства «Лисичанськвугілля» Володимир Садовий. Багатьох присутніх відзначено листом подяки облдержадміністрації.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Вже завтра шахтарі отримають гроші «на к...

Гроші на заробітну плату шахтарям: 182,798 млн грн – для працівників «ДП «Первомайськвугілля» та 130,221 м...

Подробнее
Гроші на погашення заборгованості шахтар...

Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Сергій Гайдай прові...

Подробнее
Віталій Комарницький зустрівся з ініціат...

Голова Луганської облдержадміністрації - керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький зустрівся із шах...

Подробнее
Президент підписав Закон, спрямований на...

Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

Подробнее
Наверх