Голова Луганської обласної державної адміністрації – керівник обласної військово-цивільної адміністрації Віталій Комарницький 26 серпня ознайомився із ходом робіт з підготовки до відновлення мосту поблизу КПВВ «Станиця Луганська» та провів оперативну нараду безпосередньо на місці, передає прес-служба Луганської облдержадміністрації.

Зокрема, прийнято рішення про створення спеціальної робочої групи щодо проведення відновлювальних робіт та затверджено їх графік на поточний тиждень.

«Головне – це отримання від протилежної сторони гарантій безпеки та дозволу на обстеження «провалу» піротехнічними групами ДСНС. Без чітких домовленостей проведення ремонтних робіт безпосередньо на мосту не можливе. Перемовини з цього питання щоденно ведуться представниками ОБСЄ та СЦКК», – прокоментував ситуацію очільник області.

Наразі підрозділи ДСНС здійснюють демонтаж окремих фортифікаційних споруд, але, відповідно до Мінських домовленостей, чекають синхронних дій з боку так званої «ЛНР».

Учора на розборі конструкцій фортифікаційної споруди працювали інженерна група та чотири піротехнічні підрозділи ДСНС, співробітники лісомисливського господарства та автодорожньої служби, а також спеціальна техніка: будівельний кран, дві вантажівки та автонавантажувач. За процесом постійно спостерігають представники СЦКК та СММ ОБСЕ. За день працівники лісгоспу закінчили зрізку дерев на загальній площі 0,97 га біля дороги. Підрозділом ДСНС була продовжена робота по розмінуванню ділянки, визначеної під майбутню технологічну дорогу.

Так, сьогодні, о 8:00 до місця розбору фортифікаційної споруди у супроводі представника СЦКК доставлений кран, одна вантажівка, 11 осіб інженерної групи ДСНС, чотири піротехнічні підрозділи ДСНС.

Також до місця прибули чотири працівники лісгоспу, сім осіб від автодорожньої служби та доставлений один автонавантажувач.

У присутності СЦКК та СММ ОБСЕ особовим складом за допомоги наявної техніки був продовжений розбір конструкцій фортифікаційної споруди.

Працівники лісгоспу зрізують дерева у визначеному місці біля дороги, на тій дільниці, що була обстежена піротехніками. Також частково зрізані повалені дерева для подальшого вивезення у безпечне місце.

Слід зазначити, що розпочате спалювання гілок зупинено через детонацію застряглих в стовбурах дерев куль та сильної вітряної погоди.

Задля вивезення дерев з цієї ділянки, піротехнічним підрозділом ДСНС продовжена робота по розмінуванню ділянки, визначеної під майбутню дорогу. Сьогодні обстежено дороги на площі 0,017 га, виявлено чотири одиниці вибухонебезпечних предметів. А з початку робіт обстежено 0,567 га дороги, виявлено 63 одиниці вибухонебезпечних предметів.

Після обстеження саперами, під координацією офіцеру СЦКК, інженерна група ДСНС продовжила розбирання фортифікаційної споруди. Тут працювали співробітники автодорожньої служби за допомоги автонавантажувача. Був прибраний пісок та виконані інші допоміжні роботи на дорозі.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Ремонт автошляху між Станицею Луганською...

Начальник Служби автомобільних доріг у Луганській області Павло Цубер 30 червня на пресбрифінгу в облдержадміністрації розповів пр...

Подробнее
Прикордонники: пропуск на лінії розмежув...

З 11 червня бойовики блокують роботу КПВВ «Мар’їнка», а з 28 червня КПВВ «Новотроїцьке». Пропуск зді...

Подробнее
Прикордонники в Міловому і Станиці Луган...

24 червня в КПВВ "Станиця Луганська" під час здійснення контрольних операцій було виявлено трьох осіб, які порушили правила карант...

Подробнее
Сергій Гайдай перевірив роботу КПВВ «Ста...

Перебуваючи у Станиці Луганській, голова Луганської облдержадміністрації Сергій Гайдай проінспектував роботу КПВВ, передає пресслу...

Подробнее
КПВВ «Станиця Луганська» перетнули 68 лю...

17 червня, станом на 11.00, через КПВВ «Станиця Луганська» на контрольовану територію прослідувало 68 осіб. Про це пов...

Подробнее
Бойовики не пропустили через КПВВ «Стани...

Окупанти саботують ритмічну роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду в районі операції Об’єднаних сил. Про це повідомл...

Подробнее
Розпочато ремонт дороги Врубівка – Комиш...

10 червня в Попаснянському районі розпочали ремонт дороги Врубівка – Комишуваха. Про це повідомляє пресслужба Попаснянської ...

Подробнее
В Сєвєродонецьку святкування Дня міста т...

26 травня виконком Сєвєродонецької міської ради затвердив перенесення міських заходів, присвячених 86-й річниці від Дня заснування...

Подробнее
Прикордонники пропустили через лінію роз...

19 травня в КПВВ «Станиця Луганська» за окремим рішенням Командуючого об’єднаних сил лінію розмежування перетнул...

Подробнее
У прифронтовому Новотошківському військо...

Військовослужбовці ОТУ «Північ» відгукнулися на заяву щодо допомоги у ямковому ремонті ділянки дороги Лисичанськ-Новот...

Подробнее
Наверх