Масовий захід «#ДійПротиНасильства» в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» відбудеться 8 грудня на площі Перемоги в Сєвєродонецьку. Про це повідомляє прес-служба патрульної поліції Луганської області.

У кількох локаціях поліція, соціальні служби та громадські організації привертатимуть увагу суспільства до боротьби із домашнім насильством. 

Наприклад, в локації поліції роз’яснюватимуть громадянам, як діяти при можливому вчинені щодо них будь-яких проявів насильства. Інформуватимуть про поліцейські заходи під час реагування на домашнє насильство. Громадяни матимуть змогу отримати тематичні пам’ятки. 

У інших локаціях можна буде отримати безкоштовну юридичну консультацію щодо захисту прав постраждалих від домашнього насильства. Або ж пройти курси домедичної допомоги. Для дітей будуть окремі цікаві завдання та смаколики. 

На завершення відбудеться спільний флешмоб «#ДійПротиНасильства».

Захід стартує з 11 години.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині стартувала щорічна Всеукраї...

25 листопада 2019 року у місті Сватове відбувся відкритий дискусійний майданчик «Бути жінкою», який дав старт проведен...

Подробнее
В Рубіжному створено мурал «Життя без на...

Мурал «Життя без насильства» відкрито в місті Рубіжне в рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти наси...

Подробнее
16 ДНІВ ПРОТИ НАСИЛЬСТВА ЩОДО ЖІНОК: ЛУГ...

24 листопада, напередодні Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства щодо жінок, будівлю Луганського обласного академічног...

Подробнее
На Луганщині стартувала Всеукраїнська ак...

Щорічна Всеукраїнська акція «16 Днів проти насильства», в рамках кампанії генерального секретаря ООН «Єднаймось,...

Подробнее
Наверх