На Луганщині на виконання доручення Прем’єр-міністра України від 11 грудня 2019 року № 44 205/1/1/-19 рятувальники здійснюють позапланові перевірки закладів, установ та організацій з масовим перебуванням людей. Окрім того, рятувальники проводять навчальні евакуації в закладах освіти та спеціальні навчання. Про це повідомляє прес-служба Головного управління ДСНС в Луганській області.

Так, 18 грудня на базі Лисичанського державного гірничо-індустріального коледжу рятувальники провели тактико-спеціальні навчання з гасіння пожеж у навчальних закладах.

За тактичним задумом, внаслідок короткого замикання електропроводки у кабінеті математики на 2-у поверсі гірничо-індустріального коледжу виникла пожежа. На момент прибуття пожежно-рятувального підрозділу вогнем було охоплено приміщення кабінету математики на площі 49 кв. м. Внаслідок пожежі відбулося задимлення першого,  другого, третього та четвертого поверхів та сходових клітин. Адміністрація та педагогічний склад закладу провели евакуацію дітей і працівників.

Ланкою газодимозахисної служби провівся пошук та евакуація на поверхах будівлі, під час якої врятовано 1-у особу з 2 поверху, 1-у особу з 3 поверху, 1 особу з 4 поверху та передано їх медичним працівникам. Відбулася ліквідація пожежі.

Підбиваючи підсумки, начальник операційно-координаційного центру  ГУ ДСНС України у Луганській області полковник служби цивільного захисту Віктор Нетяга зазначив, що подібні навчання є основою набуття практичних навичок та вмінь, як рятувальників, так і працівників навчального закладу діяти в умовах надзвичайної ситуації, оскільки це об’єкт з масовим перебуванням людей. Адже коли стоїть завдання ліквідації реальної пожежі, дії всіх учасників мають бути безпомилковими.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині відбулися практичні навчанн...

Сумісні практичні навчання рятувальників Луганщини із лісниками, службами цивільного захисту та місцевими органами влади відбулися...

Подробнее
Наверх