Припинено діяльність незаконного автогазозаправного пункту та нафтобази, що діяла з порушеннями правил виконання робіт з підвищеною небезпекою, на території міста Кремінна та Кремінського району. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Луганської області.

Так, з 20 по 22 січня у ході санкціонованих обшуків на вказаних об’єктах виявлено та вилучено близько 2000 літрів дизельного пального та бензину, газ пропан-бутан об’ємом близько 5000 літрів, первинну фінансово-господарську документацію, ємності та обладнання для зберігання й реалізації пального та скрапленого газу, які використовувалися з порушенням правил безпеки.

Разом з тим, 4 січня 2020 року була припинена протиправна діяльність АГЗП у міста Кремінна, складено протокол про адміністративне правопорушення за ч. 1 ст. 164 КУпАП (порушення порядку господарської діяльності), який наразі перебуває на розгляді у суді, а також з незаконного обігу вилучено скраплений газ об’ємом 9 300 літрів та обладнання вартістю близько 550 тис. гривень.

Незважаючи на вжиті правоохоронцями заходи, власник самовільно встановив обладнання та продовжив реалізацію нафтопродукції.

Наразі за обома фактами тривають невідкладні слідчі дії. Призначено ряд судових експертиз.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
На Луганщині двом власникам підпільних А...

За процесуального керівництва прокуратури Луганської області повідомлено про підозру двом власникам підпільних АЗС у незаконному в...

Подробнее
Податковою міліцією Луганщини викрито 10...

Протягом поточного року підрозділами податкової міліції Головного управління ДФС у Луганській області, у тому числі які залуч...

Подробнее
Наверх