Відкриття курсів з самооборони “Shield Up”, що заснували студенти Луганського державного університету внутрішніх справ ім. Дідоренка, відбудеться 15 лютого о 12:00 в Сєвєродонецьку. Про це ВістіЛуг повідомили представники глобальної інноваційної програми для молоді UPSHIFT Україна -  проєкт Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) та уряду Японії.

“Нещодавно 5 команд з Сєвєродонецька стали фіналістами нашої програми, і отримали грантову підтримку для своїх молодіжних проєктів. Одна з них завтра відкриває свій проєкт”, - повідомили в організації.

Автори курсів “Shield Up” хочуть допомогти підліткам правильно реагувати на небезпечні ситуації та фізичну агресію з боку інших людей. Також курси передбачають навчання основам першої домедичної допомоги, роботу з психологами та юристами. 

Заняття, в першу чергу, проводитимуть для соціально вразливих підлітків та тих, хто схильний до правопорушень. На думку команди “Shield Up”, це допоможе таким підліткам направити агресивну енергію в мирне русло. 

Під час відкриття відбудеться презентація проєкту, знайомство з інструкторами, програмою курсів, огляд спорядження для занять. Команда проведе для гостей короткий майстер-клас із самооборони.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх