За процесуального керівництва прокуратури Луганської області завершено досудове розслідування за підозрою дев’ятьох учасників організованої злочинної групи у створенні та забезпеченні функціонування мережі підпільних гральних закладів. Про це повідомляє пресслужба прокуратури Луганської області.

За даними слідства, влітку 2018 року у м. Сєвєродонецьку двоє мешканців створили та очолили злочинне угруповання для надання послуг у сфері грального бізнесу. Відповідно до розробленого плану, підозрювані мали організовувати роботу п’яти інтернет-центрів. У підпільних закладах клієнти отримували особистий грошовий рахунок. Після його поповнення гравцям надавався доступ до онлайн-казино на встановленому комп’ютерному обладнанні. У разі виграшу отримані кошти знімалися у відповідних терміналах.

Під час обшуків у зазначених інтернет-центрах правоохоронці виявили та вилучили платіжні термінали «PAY BOX», монітори, системні комп’ютерні блоки, комп’ютерні миші, клавіатури, флеш-накопичувачі, маршрутизатори, IP-камери, камери відеоспостереження, відеореєстратори, мобільні термінали, грошові кошти.

Учасників організованої злочинної групи викрили за матеріалами Управління стратегічних розслідувань в Луганській області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України. Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалося слідчими СУ ГУНП в Луганській області.

Наразі обвинувальний акт прокуратура направила до Сєвєродонецького міського суду Луганської області для розгляду.

Зазначимо, що це перший випадок направлення до суду справи вказаної категорії із фіксуванням у вчиненні злочину такої кількості осіб за останні 10 років в Луганської області.

Распечатать
© По материалам Луганщина.ua
Новости по теме
Наверх